سیدحامد صلحی‌پور ملی‌پوش پاراوزنه‌برداری ایران درباره سالی که گذاشت، اظهار داشت: در سالی 1398 مدال طلای رقابت‌های قهرمانی جهان قزاقستان را کسب کردم که برای من بسیار ارزشمند بود. در این سال اتفاقات خوب و بد زیادی را پشت سر گذاشتم.

وی ادامه داد: در سالی که گذشت یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم و هیچ کسی نمی تواند جای سیامند رحمان را پر کند. برای من صحبت درباره سیامند سخت است چرا که ما با هم، زمانی طولانی را زندگی کردیم و در رقابت‌های مختلفی حضور داشتیم و به طور حتم جای او روی سکو تمام رویدادهای آینده خالی خواهد بود.

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان نورسلطان عنوان کرد: من و سیامند رحمان تنها هم تیمی نبودیم، بلکه بسیار دوست بودیم. تا پیش از اینکه او به صورت غیرمتمرکز تمرین کند، زمان‌های زیادی را در اردو کنار هم گذراندیم.

وی تصریح کرد: حسرت تکرار خاطرات آن روزها، دوباره دیدن خنده و شادی‌های سیامند و کسب مدال‌های طلایش در رقابت‌ها برای همیشه به دلم می‌ماند و امیدوارم روح این قهرمان بزرگ کشورم در آرامش و شادی باشد.

صلحی‌پور درباره نحوه تمرینات خود در این شرایط عنوان کرد: در حال حاضر شیوع بیماری کرونا، مردم و کشور را درگیر خود کرده است و با توجه به دستورات ستاد مبارزه با این بیماری، تصمیم گرفتم که تمریناتم را در خانه ادامه دهم تا ضمن حفظ آمادگی به کاهش شیوع کرونا کمک کنم.

وی تصریح کرد: از صیفوری رئیس تربیت بدنی شهریار سپاسگزارم که وسایل و میز تمرین را به من داد تا در خانه و شرایط ایمن، به دور از آلودگی بتوانم تمرین کنم.

وی درباره سفره هفت سین و‌ نوروز اظهار کرد: سفره نوروزی هفت سین بسیار زیبا است و هر کدام از این سین‌ها ویژگی و قشنگی خود را دارد. متاسفانه شیوع بیماری کرونا باعث شد تا در این عید، در خانه بمانیم و مانند سال‌های گذشته به دید و بازدید نرویم.

ملی‌پوش پاراوزنه‌برداری در پایان گفت: سال جدید را به مردم کشورم تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم از چالش کرونا به زودی عبور کنیم و سال 99، سالی همراه با سلامتی برای ملت شریف ایران باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟