پیش از لغو مسابقات فوتبال اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا، بدترین خبر ممکن به زین الدین زیدان رسید و تیبو کورتوا دچار مصدومیت شد. دروازه بان آماده بلژیکی که شاید این فصل بهترین بازیکن تیمش بوده، دیدار حساس برگشت مقابل منچسترسیتی را نیز از دست داده بود و در مقطع تعیین کننده لالیگا نیز قادر به همراهی لوس بلانکوس نبود.

اما حالا و با تعطیلی مسابقات، بهترین فرصت برای تیبو کورتوا فراهم شده تا روند ریکاوری را طی کرده و خود را برای بازگشت به میادین آماده کند. این دروازه بان که از مصدومیت کشاله ران رنج می برد، حالا در خانه و مانند دیگر بازیکنان به صورت اختصاصی در حال تمرین بوده و به نظر می رسد با آغاز دوباره مسابقات مشکلی برای همراهی رئال مادرید نخواهد داشت.

عملکرد درخشان تیبو کورتوا یکی از دلایل مدعی بودن رئال مادرید در این فصل لالیگاست. او تنها 16 گل در لیگ در 24 بازی، به طور میانگین 0.66 در هر مسابقه دریافت کرده و هم 180 دقیقه مقابل بارسلونا و هم 180 دقیقه برابر اتلتیکومادرید دروازه اش را بسته نگه داشت و در مجموع موفق به ثبت 12 کلین شیت شده است. تیبو کورتوا در ابتدای فصل انتقادات زیادی را تحمل کرده، اما به یکباره متحول شده و به ستاره تیمش تبدیل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟