بارسلونا در روزهای که لالیگا تعطیل است، بیشتر از هر زمان دیگری می‌تواند برای آینده و تیم فصل بعد خود برنامه‌ریزی کند.

طبق اعلام برخی منابع، آبی و اناری ایمریک لاپورت از منچسترسیتی را به طور کامل زیر نظر گرفته و خواهان به خدمت‌گیری وی است.

مدیران بارسلونا بعد از آنکه به سن جرارد پیکه توجه کردند و همچنین احتمال دادند ساموئل اومتیتی را در فصل بعد دیگر در اختیار نداشته باشند،‌ به فکر انتخاب مدافع میانی درجه یکی افتادند.

روزنامه ال‌ موندو دیپورتیو در گزارشی که امروز منتشر کرد، عنوان کرد مدیریت بارسلونا می خواهد از وضعیت سخت منچسترسیتی به خاطر محرومیت از 2 دوره حضور در لیگ قهرمانان اروپا استفاده کند تا لاپورت را به خدمت گیرد.

طبق نوشته این نشریه کاتالان‌ها قبلا نیز لاپورت را زیر نظر داشتند و علاقمند به همکاری با او بودند.

این نشریه نوشت: او حتی زمانی که در بیلبائو بود، مورد توجه بارسا بود. برای او آبی و اناری حاضر شد حتی 36 میلیون یورو پرداخت کند، اما در پایان دور مذاکرات،‌توافقی حاصل نشد.

در عوض این بازیکن در تابستان سال 2018 در ازای 65 میلیون یورو به منچسترسیتی نقل مکان کرد و براساس تخمین سایت ترانسفرمارکت هم اکنون ارزشی بالغ بر 75 میلیون یورو دارد.

لاپورت در تابستان سال 2018 با 65 میلیون یورو به منچسترسیتی نقل مکان کرد و براساس برآوردهای وب سایت "بازار نقل و انتقالات" ، ارزش بازاریابی آن اکنون به 75 میلیون یورو افزایش یافته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟