فیلیپ کوتینیو فوتبال خود را در اروپا از باشگاه اینتر آغاز کرد. حالا نشریه توتو اسپورت گزارش داده که نراتزوری می تواند یک بار دیگر و با قراردادی دو ساله این ستاره برزیلی را به خدمت بگیرد.

از طرف دیگر شایعات درباره حضور لائوتارو مارتینز در بارسلونا و علاقه زیاد این آرژانتینی برای بازی کنار هم وطن خود یعنی لیونل مسی هر روز بیشتر از قبل شنیده می شود؛ موضوعی که می تواند در انتقال فیلیپ کوتینیو به اینتر کمک زیادی به باشگاه ایتالیایی بکند چرا که این برزیلی می تواند بخشی از قرارداد حضور لائوتارو در بارسا باشد. چیزی که به طور قطع باشگاه بارسلونا نیز از آن استقبال خواهد کرد.

در صورت پیوستن کوتینیو به اینتر و جدایی لائوتارو مارتینز از این تیم، می‌توانیم شاهد این موضوع باشیم که سیستم بازی تیم کونته در فاز هجومی دچار تغییر خواهد شد. روزنامه توتو اسپورت در همین رابطه گزارش داد که در صورت برگشت کوتینیو به اینتر سیستم این تیم به ۱-۳-۲-۴ تغییر خواهد کرد. به عبارت دیگر روملو لوکاکو به عنوان تک مهاجم به کار گرفته خواهد شد و پشت او کریستین اریکسن و فیلیپ کوتینیو قرار خواهد گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟