هفته‌هاست که بحث آینده «پل پوگبا» نزد شیاطین سرخ مطرح است. در مورد این ستاره تکنیکی که فصل جاری بیشتر با مصدومیت دست به گریبان بوده، شایعات زیادی وجود داشته است.

برخی رسانه‌ها از برنامه وی برای ترک الدترافورد در تابستان سال جاری خبرداده اند. برخی دیگر نیز شانسی برای ادامه حضورش قائل شدند.

در این زمینه روزنامه دیلی‌ میرر گزارش داد «اد وودوارد»‌، معاون باشگاه منچستر،‌ در ایام کرونایی با «مینو رایولا»، مدیر برنامه‌ پرنفوذ و مطرح پوگبا جلسه مهمی داشته است.

در این نشست در مورد خواسته ستاره ملی‌پوش و فرانسوی صحبت شد. این جلسه در حالی انجام شد که «ریولا»‌در ماه‌های اخیر موضع‌گیری‌های تندی علیه سران یونایتد به خاطر سیاست‌های کاری داشت.

آنگونه که نشریه پرتیراژ نوشت،‌ رایولا خواهان خروج موکلش از تیم الدترافوردی و حضور در رئال مادرید یا یوونتوس است، اما باشگاه انگلیسی دنبال راه حلی می گردد که با پوگبا بر سر تمدید قراردادش به توافق برسد تا با قیمت کاملا بالایی بتواند ستاره‌اش را واگذار کند. آنگاه از این راه بخش قابل توجه از بودجه خود را برای برنامه‌های آینده‌اش تامین کند.

پوگبا که هم اکنون دومین دوره حضورش را در تیم نخست شهر منچستر سپری می کند، تا تابستان 2021 با یونایتد قرارداد دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟