اخبار حاکی از آن است یوونتوس قصد دارد یک مهاجم بزرگ جذب کرده تا در کنار کریستیانو رونالدو در فصل بعد در ترکیب بیانکونری قرار گیرد. نام هایی چون هری کین، مائورو ایکاردی و گابریل ژسوس برای انتقال به یوونتوس مطرح شده که لوکا تونی مهاجم جوان سیتی را به دیگران ترجیح می دهد.

لوکا تونی گفت: "گونسالو ایگواین هنوز هم یکی از بهترین های جهان محسوب می شود، گرچه در مقایسه با زمان حضور در ناپولی، ایگواین تغییر کرده است. ایگواین نسبت به گذشته کمتر موفق به گلزنی شده، اما بیشتر به تیم کمک می کند.

گابریل بازیکنی سریع و فنی بوده و می تواند پاس گل های زیادی ارسال کند. از بین مهاجمانی که نام شان برای انتقال به یوونتوس مطرح شده، این مهاجم برزیلی منچسترسیتی کمتر از دیگران یک مهاجم صرف است. اما گابریل ژسوس مناسب ترین گزینه برای بازی کردن در کنار کریستیانو رونالدو خواهد بود زیرا رونالدو یک مهاجم نوک کامل نبوده، اما او بازیکنی بوده که بیشترین گل ها را به ثمر می رساند و باید هم اینگونه باشد.

بازیکنی مانند هری کین که بیشتر از دیگران خصوصیات یک مهاجم نوک را داشته و در بین زیر 30 ساله ها بهترین به شمار می آید، برای حضور کنار رونالدو بهترین گزینه محسوب نمی شود. من گابریل را گزینه خیلی بهتر می بینم. او در سیتی گلزنی می کند اما پاس گل های زیادی نیز داده، فضا برای هم تیمی هایش مهیا می کند، پرس نیز می آورد و تنها 22 سال سن دارد."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟