دو فصل قبل و در حالیکه تیم های بزرگی از جمله بارسلونا هم به دنبال استفان دی فرای بودند، این مدافع هلندی ترجیح داد به پیشنهاد اینتر پاسخ مثبت دهد. حالا استفان دی فرای در مورد خطرناک ترین مهاجمان پیش رو و البته بازی کردن زیر نظر آنتونیو کونته صحبت کرده است.

استفان دی فرای گفت: "کار کردن با آنتونیو کونته؟ احساس خوبی دارم. من مانند همه بازیکنان چیزهای زیادی از او یاد می گیرم. ما خوشحالیم و سعی می کنیم حرف های او را دنبال کنیم. من کارم را به عنوان مهاجم شروع کردم و سپس به خط میانی منتقل شدم. در 16 سالگی مدافع کناری و در ادامه مدافع مرکزی شدم. اولین ورزشی که دنبال کردم فوتبال بود، اما تنیس هم بازی می کردم. در پایان مجبور شدم بین این دو انتخاب کنم.

بازی کنار میلان اشکرینار؟ او یک مدافع بسیار قوی است و من چیزهای زیادی از او می آموزم. میلان اشکرینار پسر خیلی خوبی است و خوشحالم کنار او بازی می کنم.

خطرناک ترین مهاجمان؟ بازیکنانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو هستند که مهار کردن آنها سخت است ، اما کیلیان امباپه نیز خیلی دشوار خواهد بود زیرا او خیلی سریع است."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟