هنوز مشخص نیست بایرن مونیخ علاقمند به حفظ فیلیپ کوتینیو است یا خیر. اگر بایرن مونیخ بند 120 میلیون یورویی حفط این بازیکن را پرداخت نکند بارسلونا نیز قصد دارد او را در تابستان به فروش برساند. این در حالیست که قبلا فیلیپ کوتینیو ستاره ترکیب لیورپول بود و امانوئل پتی معتقد است این بازیکن از جدایی ناراضی است.

امانوئل پتی گفت: "اگر من جای فیلیپ کوتینیو بودم، هر روز صبح که از خواب بیدار می شدم با خودم فکر می کردم، چرا، چرا، من راهی اسپانیا شدم؟ و آیا می دانید چرا این را می گویم؟ زیرا یادم هست وقتی به بارسلونا رفتم و آرسنال را ترک کردم، به همین موضوع فکر می کردم، چرا من آرسنال را ترک کردم؟ چرا من این تیم را ترک کردم؟

صادقانه می گویم مطمئنم که کوتینیو حالا مدتی است که از خود این موضوع را سوال می کند. او به بایرن مونیخ رفت و گاهی اوقات خوب بازی می کند، اما واقعا مهره کلیدی تیم نیست.

من کاملا مطمئن هستم که بازگشت به انگلیس برای کوتینیو مفید خواهد بود. سبک بازی او کاملا با لیگ برتر متناسب است. همه ما می دانیم کوتینیو چه توانایی های دارد. من وقتی کوتینیو در لیورپول حضور داشت هوادار بزرگ او بودم. من خیلی خوشحال می شوم که او دوباره در لیگ برتر بازی کند. کوتینیو به لیورپول باز نخواهد گشت. وقتی من در بارسلونا بودم، آنها می خواستند من به آرسنال برگردم، و این وسوسه ‌کننده بود، من به بازگشت به آرسنال نزدیک بودم.

اگر کوتینیو با خودش صادق باشد، می داند از وقتی که او لیورپول را ترک کرد، آنها قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند و در راه قهرمانی در لیگ برتر هستند. لیورپول به او احتیاجی ندارد، پس چرا کوتینیو به لیورپول بازگردد؟برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟