تمرینات تیم فوتبال رئال مادرید از روز پنجشنبه هفته گذشته پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای یکی از اعضای تیم بسکتبال این باشگاه به حالت تعلیق درآمده است. با توجه به اینکه دو تیم بسکتبال و فوتبال رئال مادرید از امکانات باشگاه به طور مشترک استفاده می‌کنند، بازیکنان این دو تیم از آن زمان تاکنون در قرنطینه خانگی هستند.

تونی کروس در تماسی تصویری با برنامه تلویزیونی «Late Night Berlin» آلمان در تشریح شرایط فعلی خود و هم‌تیمی‌هایش گفت: ستاره‌های رئال مادرید در قرنطینه هستند که این حس بدی است. ما در خانه هستیم و همه چیز خوب است. مسئولان باشگاه پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای یکی از بازیکنان تیم بسکتبال ما که گاهی اوقات در کنار هم تمرین می‌کنیم، به درستی ما را به خانه فرستادند.

هافبک آلمانی کهکشانی‌ها صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: با این شرایط فرستادن ما به خانه‌‌های‌مان کاری معقولانه بود. من و خانواده‌ام خوب هستیم و علائمی از ابتلا به این ویروس نداریم. ما در سلامت کامل هستیم. با سه فرزندی هم که دارم، بودن در خانه خسته‌کننده نیست. وقتی هم به چپ و راست نگاه می‌کنیم، مهمترین چیز این است که در سلامت هستیم.

کروس 30 ساله در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کسی نمی‌داند فوتبال‌ها از چه زمانی دوباره از سرگرفته خواهد شد، اما باید صادقانه گفت که فوتبال در این شرایط در درجه دوم اهمیت قرار دارد. در حال حاضر مهمترین چیز این است که این حریف نامرئی (ویروس کرونا) را شکست دهیم و به روال عادی بازگردیم. در حال حاضر مشکلات بزرگ‌تر دیگری نسبت به تماشای مجدد فوتبال وجود دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟