به گزارش رکنا، اکبر کارگرجم، پیشکسوت استقلال اظهار داشت:

متاسفانه در ایامی که بحران کرونا ایران را تحت تاثیر قرار داده و حتی جهان را درگیر کرده، در روزهایی که دغدغه مردم جان و سلامتی شان است، در روزهایی که انسان های بی گناه یکی یکی قربانی این ویروس خطرناک می شوند، در روزهایی که قهرمانان واقعی مردم زنان و مردانی هستند که جان شان را کف دست گرفته و برای سلامتی هموطنان شان خود را فدا می کنند، افرادی هم هستند که به فکر قهرمانی هستند و این خیلی زشت است. باید از جنس مردم و کنار مردم بود نه این که از بحران کرونا هم فرصت سازی کرد.

وی افزود:

خیلی ها با کرونا سودجویی و کاسبی کردند و ما نباید اجازه بدهیم این کاسبان کرونا در فوتبال هم رخنه کنند. بگذارید کشور از این بحران که سخت ترین چالش قرن اخیر است عبور کند بعد صحبت از موفقیت ورزشی و قهرمانی بکنید.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص تغییرات دوباره استقلال در آستانه سال جدید بیان داشت:

این رفت و آمدها دوای درد استقلال نیست. شاید به شکل مسکن باشد و تنها برای مدت کوتاهی درد را تسکین دهد. اما بیماری مهلکی که سلولهای این تیم را با خود درگیر کرده را بهبود نمی بخشد.

کارگرجم در ادامه افزود:

تنها درمان اساسی این بیمار، عمل به قانون اساسی و واگذاری آن به بخش خصوصی است. اگر واقعا دستگاه ورزش اراده ای برای خصوصی سازی استقلال داشته باشد الان وقت آن است. تا این تیم به بخش خصوصی واگذار نشود همین خواهد بود و تنها بدهی های آن انباشته می شود.

عضو کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال بیان داشت:

تاکید می کنم قبل از آن که این بدهی‌ها خدای ناکرده باعث انحلال تیم شود اقدام کنید. بی پرده بگویم ادامه این روند شرایط خوبی را برای تیم ترسیم نمی‌کند.

ملی پوش اسبق فوتبال کشورمان در ادامه افزود:

امیدوارم اتفاقات شومی که در ماه های آخر سال ۹۸ بر مردم مستولی شد در سال جدید از زندگی همه بیرون برود. امیدوارم سال ۹۹ سالی خوب برای مردم ایران و جهان باشد. امیدوارم روزی هموطنانم در سال جدید پر برکت باشد و دل عزیزان ایرانی همواره خوش باشد. هرچند امسال «عید»ی نداریم، اما به رسم دیرینه همین عید نداشته را پیشاپیش به همه هموطنانم تبریک می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت و بهروزی در سال جدید می‌کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟