به گزارش گروه ورزشی رکنا، گادوین منشا در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند بتواند پس از مدت‌ها دوری از لیگ ایران نمایش خوبی داشته باشد، اظهار داشت: خوشحالم که پس از مدت‌ها توانستم به سطح اول فوتبال ایران برگردم، با توجه به اینکه رقابت در لیگ برتر بالاست تمامی تلاشم را می‌کنم که بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم، به گل‌گهر کمک کنم تا بتواند نتایج بهتری کسب کند.

وی در مورد عملکرد خوب و گلزنی مقابل تراکتور گفت: درست است که توانستم گلزنی کنم، ولی بنظر خودم در بازی مقابل تراکتور عملکرد صد درصدی نداشتم هنوز جا دارد تا خودم را در گل‌گهر پیدا کنم و به تمامی نکاتی که مدنظر سرمربی تیم است به خوبی عمل کنم. امیدوارم که بتوانم این روند خوب را در هر بازی ارتقا دهم باعث خوشحالی هواداران شهرستان سیرجان باشم.

مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر در مورد اینکه فکر می‌کند تیم گل‌گهر بتواند با توجه به جذب نفرات جدید در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کند گفت: گل‌گهر بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرده است بازیکنان تیم ما انگیزه بسیار زیادی در هربازی دارند و خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند بدون شک نماینده فوتبال سیرجان می‌تواند در ادامه نتایج بهتری کسب کند و جایگاه بهتری در لیگ برتر داشته باشد.

منشا در خصوص همکاری با مجید جلالی گفت: قبلا در تیم پیکان شاگرد آقای جلالی بودم به نحوه کار با ایشان آشنای کامل دارم. به جرعت می‌توانم بگویم که او مربی بسیار باتجربه و کاربلدی است همکاری دوباره با او باعث خوشحالی و افتخارم است.

وی در واکنش به گرفتن امتیاز میزبانی از ایران در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به این دلیل که گفته می‌شود ایران کشور امنی نیست، گفت: من سال‌ها در ایران زندگی کردم هرگز به جز احترام و عشق چیز دیگری از مردم این کشور ندیدم خوشبختانه هرگز در اینجا مشکلی نداشتم. بنظرم اینکه گفته شده ایران کشور امنی نیست اصلا واقعیت ندارد.

مهاجم سابق سرخآبی‌های پایتخت در مورد شهرآورد ۹۲ گفت: بنظرم در مجموع بازی بسیار زیبایی بود هر دو تیم مخصوصا نمایش خیلی خوبی داشتند. درست است که بازی به تساوی کشیده شد، ولی این تساوی اصلا برای تماشگران کسل کننده نبود، زیرا بازی بسیار روان و خوبی را شاهد بودیم به شخصه از دیدن این بازی لذت بردم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟