به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم فوتبال استقلال که با آمار بالای گلزنی عنوان تهاجمی ترین تیم ایران را به خود اختصاص داده است، در رده یازدهم جدول نیم فصل دوم قرار دارد. آبی پوشان که یک بازی معوقه مقابل فولاد دارند، با یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیم‌ها و انجام تنها ۳ بازی، ۴ امتیاز به دست آورده‌اند و در رده یازدهم قرار دارند.

پرسپولیس صدرنشین کنونی لیگ برتر در جدول فرضی نیم فصل دوم هم با ۱۰ امتیاز از ۴ بازی در صدر قرار می‌گیرد. سرخ پوشان تنها امتیازاتی که در نیم فصل دوم از دست داده‌اند مقابل استقلال در هفته نوزدهم بوده است.

سایپا که در رده یازدهم جدول قرار دارد، در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشته و با ۸ امتیاز از ۴ بازی که حاصل ۲ پیروزی و ۲ تساوی است، بعد از پرسپولیس و سپاهان در جایگاه سوم قرار می گیرند. همچنین شاهین بوشهر تیم انتهای جدول نیز با ۲ پیروزی، ۲ مساوی، یک شکست و ۷ امتیاز در جایگاه ششم این جدول فرضی قرار دارد.

از نکات جالب توجه در این جدول فرضی، قرار گرفتن صنعت نفت در رده آخر است. نفتی‌های آبادان که در رده ششم جدول رده بندی قرار دارند، عملکرد خوبی در نیم فصل دوم نداشته‌اند و با یک مساوی، ۳ شکست و کسب تنها یک امتیاز در آخرین رده قرار می‌گیرند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟