پائولو دیبالا در تابستان سال 2019 در فهرست فروش یوونتوس قرار داشت و تا آستانه انتقال به لیگ برتر نیز پیش رفت، اما در نهایت با اصرار خودش در تورین ماندنی شده و تا اینجای فصل نیز نمایش خوبی ارائه داده است. ستاره جوان یوونتوس بعد از تعویض شدن در اواسط نیمه دوم دیدار ابتدای هفته مقابل رم چهره ای ناراضی و درهم داشت، اما مائوریتسیو ساری معتقد است دلیلی برای پرداختن به این مسائل وجود ندارد.

مائوریتسیو ساری گفت: "من هر روز با پائولو دیبالا صحبت می کنم و دلیلش این است که علاقه زیادی به این بازیکن دارم، پس نیازی نمی بینم در مورد اتفاقی که اخیرا افتاده صحبت کنم. اعضای کادر فنی به من اطلاع دادند دیبالا در مورد دلیل تعویض در دیدار مقابل رم سوال کرده و از نظر من این موضوع خاصی نیست که به آن بپردازم. خوشبختانه یوونتوس در خط حمله بازیکنان بزرگی در اختیار دارد که آنها باید سرچشمه قدرت برای ما باشند، نه مشکل و جنجال."

مائوریتسیو ساری همچنین در مورد مصدومیت مریح دمیرال، مدافع جوان بیانکونری و از دست دادن ادامه فصل گفت: "من واقعا برای مریح دمیرال متاسف و ناراحتم. این اتفاق در مقطعی رخ داد که او در حال طی کردن مسیر رشد بود و با به ثمر رساندن اولین گلش برای یوونتوس، نشان داده بود می تواند بازیکن این تیم باشد."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟