لیونل مسی در دوران درخشان ورزشی اش موفق به فتح رکوردهای فراوانی شده و شاید پرافتخارترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال به حساب آید. اگرچه تصور می شد کسب شش توپ طلا از نظر لیونل مسی مهم ترین رکورد محسوب می شود، اما ستاره آرژانتینی رکورد گلزنی در لالیگا را رکورد مورد علاقه اش توصیف کرده است. این ستاره 32 ساله در 466 بازی در لیگ اسپانیا 432 بار موفق به گلزنی شده و نزدیکترین رقیب مسی، رقیب دیرینه اش کریستیانو رونالدو بود که در طول نه سال حضور در لباس رئال مادرید، 311 گل به ثمر رساند.

لیونل مسی گفت: "من فکر می کنم رکورد گلزنی در لالیگا بسیار مهم و قابل توجه بوده است. همیشه در رقابت های لالیگا بازیکنان بزرگی و بهترین های جهان حضور داشته اند و اینکه توانستم به بهترین گلزن تاریخ این رقابت ها تبدیل شوم برایم ویژه و خاص است. من فکر می کنم این یکی از بهترین رکورد هایی است که خلق کرده ام و من سالهاست که در لالیگا بازی می کنم.

من نمی دانم که آیا دیگر مهاجمان نیز سابقه زیادی مانند من در لالیگا دارند یا خیر، اما این حضور طولانی مدتی کنم زیادی به من کرد و باعث شد نامم را در تاریخ این رقابت ها ثبت کنم. "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟