به گزارش گروه ورزشی رکنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش با بیان این موضوع گفت: به نظرم ما در هر دو بازى خصوصا نیمه دوم بهتر از حریفان بودیم و چندین موقعیت براى گلزنى داشتیم. با این وجود ناهماهنگى در تیم ما طبیعى است. حریفان ما مدت ها کنار هم در اردو بودند اما خود من چند روز کنار بچه ها بودم؟ سایر نفرات هم فقط یک هفته در قطر کنار هم تمرین کردند. طبیعى است که در این مدت کوتاه با هم هماهنگى لازم را نداریم. کادر فنى در این فرصت کوتاه چه کارى باید انجام بدهد؟

بازیکن تیم امید اضافه کرد: اطلاعاتى که در مورد حریفان داشتیم کاملا درست بود و با بهترین آنالیز وارد زمین شدیم اما اجراى برنامه هاى مورد نظر برابر آماده ترین و هماهنگ ترین تیم ها سخت است. مطمئن باشید کره بهترین تیم این رقابت هاست با این وجود نیمه دوم آنها از ترس تیم ما دفاع مى کردند و کاملا برتر از حریف بودیم.

صیادمنش در پایان گفت: براى بازى سوم انگیزه داریم و مى دانیم هنوز چیزى تمام نشده، مطمئن باشید با تمام وجود براى جبران این نتیجه مى جنگیم. حق ما در این دو بازى حداقل ٤ امتیاز بود چون شایسته شکست ازبکستان و تساوى مقابل کره بودیم اما با بدشانسى فرصت ها از دست رفت.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟