به گزارش گروه ورزشی رکنا، رضا دهقانی در گفت‌وگو با سایت رسمى فدراسیون فوتبال درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال امید ایران مقابل کره جنوبی اظهار داشت: ما در این دو مسابقه، با تمام وجود تلاش کردیم و قطعاً هیچ‌کدام از بچه‌ها کم‌کارى نکردند، اما در دقایقى از بازى تمرکز خود را از دست دادیم و نتوانستیم خواسته‌هاى کادر فنى را در زمین اجرا کنیم.

وی با اشاره به بی‌نظمی لحظه‌ای امیدها در زمان گل خوردن تصریح کرد: زمانى که شکل تیمى و انسجام داشتیم، ازبکستان و کره جنوبی نمى‌توانستند به دروازه ما نزدیک شوند، اما چند دقیقه بى‌نظم شدیم و همین براى دریافت گل کافى بود، چون مقابل تیمی حرفه‌اى و قدرتمند بازى کردیم. با این وجود نیمه دوم کره‌اى‌ها در زمین خودشان حبس بودند و ما فشار زیادى روى دروازه آنها وارد کردیم. بچه‌ها با جان و دل تلاش کردند، اما متأسفانه بدشانس بودیم.

«باید منصفانه بگوییم که همه چیز براى ما فراهم بود.»، هافبک تیم فوتبال امید ایران ضمن بیان این جمله گفت: کادر فنى و استیلى در این مدت براى تیم همه کار کردند. اردوها، بهترین امکانات، شرایط تغذیه مناسب و همه چیز فراهم بود. حتى حریفان را به خوبى آنالیز کردیم و مى‌دانستیم چه برنامه‌اى براى ضربه زدن به ما دارند، اما متأسفانه دچار اشتباه شدیم. امیدوارم بتوانیم این نتیجه را در بازى آخر جبران کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟