به گزارش رکنا، دیروز ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تقریبا سکوی خالی‌ای نداشت و مردم هوادار تیم نساجی با وجود نتایج نه چندان خوب تیمشان در هفته‌های اخیر، حمایت را به اوج رساندند و در برابر شهر خودرو پای کار تیم محبوب شمال کشور ایستادند.

اما قرمز‌های شهر خسته به جز خیل انبوه روی سکوها، هواداری را نزدیک به خود می‌دیدند که با بقیه تفاوت داشت. نه مثل چندین هزار تماشاگر روی سکو نشسته بود و نه حتی از پشت بام خانه‌های معروف بازی را تماشا می‌کرد. دیروز نساجی هواداری داشت که در کنار زمین دراز کشیده روی تخت یک آمبولانس بازی تیم محبوبش را نگاه می‌کرد.

محمدرضا فهیمی، جوان ۳۰ ساله قائمشهری که در بخش ICU بیمارستان امام خمینی ساری بستری است، دیروز موفق شد با شرایطی ویژه نظاره گر بازی نساجی باشد. نساج‌ها محمدرضا را خوب می‌شناسند و اخیرا بازیکنانی از جمله حامد شیری و مهدی نظری هم به عیادت او در بیمارستان رفته بودند.

اما ماجرای بستری شدن و قرار گرفتن محمدرضا فهیمی در این وضعیت خاص هم به فوتبال گره خورده است. او حدود ۲۰ سال پیش در روز تلخ فوتبال ایران بازی پرسپولیس و شموشک را از نزدیک دید و از حادثه ریزش ورزشگاه شهید متقی جان به در برد؛ اما در راه برگشت، دچار سانحه شد و به شرایطی دچار شد که حالا نزدیک به دو دهه است در بخش آی سی یو و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

دیدار دیروز البته تنها دیداری نبود که محمدرضا از نزدیک دید. این هوادار نساجی، سال گذشته هم برای تماشای بازی این تیم برابر پرسپولیس به ورزشگاه وطنی آمده بود.

این هوادار نساجی که وضعیت مالی چندان خوبی ندارد، آرزویش سفر به شهر‌های اصفهان و شیراز است، اما با توجه به این شرایط، هزینه‌ای حدود ۱۵ میلیونی برای سفر همراه با آمبولانس باید پرداخته شود. گفته می‌شود برخی بازیکنان قول‌هایی برای پرداخت بخشی از این هزینه داده اند و باید دید سرانجام محمدرضا به این آرزو می‌رسد یا خیر.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟