به گزارش گروه ورزشی رکنا، ، تیم استقلال که از ابتدای تابستان سال جاری با انواع و اقسام بدبیاری‌ها دست و پنجه نرم کرده در طول ۱۴ هفته گذشته هم در ۵ هفته بدبیاری‌هایی داشته که همگی در وقت‌های تلف شده برای این تیم رقم خورده است. این تیم ابتدا ۱۶ بازیکنش را از دست داد که بین آن‌ها پاتوسی سرشناس‌ترین چهره به شمار می‌رفت. فوتبالیستی که هنوز خیلی‌ها به یادش هستند. پس از آن جذب بازیکنان ناکارآمدی بود که نتوانستند خواسته‌های استراماچونی را برآورده کنند.

در ادامه این بدبیاری‌ها گل خوردن در وقت‌های تلف شده از همان هفته اول بلای جان این تیم شد. استقلال در روز‌هایی که می‌توانست تساوی یا برد‌های ارزشمندی را بگیرد در دقایق پس از دقیقه ۹۰ گل‌هایی دریافت کرد که به خاطرشان امتیازات ارزشمندی از دست داد. استقلال در ۵ دیدار ۹ امتیاز از دست داد که اگر امروز آن‌ها را داشت به جای ۲۶ امتیاز ۳۵ امتیازی بود!

اولین گل دقیقه بعد ۹۰، بازی با ماشین‌سازی در تبریز بود که این تیم در زمین میزبانش امیدوار به کسب یک امتیاز به لحظات پایانی می‌رسید ولی با گل کاشته یک امتیازش به صفر تبدیل شد!

دومین گل روبه‌روی فولاد خوزستانی بود که با یک گل از استقلال عقب بود ولی در وقت‌های تلف شده گل خورد تا ۳ امتیاز را با یک امتیاز عوض کرده و ۲ امتیاز را از دست بدهد.

سومین گل بی‌موقع در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان بود که باز هم استقلال ۲- یک از میزبانش پیش بود، اما در دقایق تلف شده یک گل بی‌موقع خورد و باز هم ۲ امتیاز از دست داد.

چهارمین گل بدموقع در بازی با سپاهان بود. دیداری حیثیتی که با گل خورده استقلال شروع شده و سپس این تیم توانست ۲ گل از سپاهان در خانه اش پیش بیفتد ولی ضربه نورافکن کار استقلال را تمام کرد تا باز هم ۲ امتیاز دیگر از دست برود.

پنجمین گل بعد ۹۰ هم در بازی قبلی استقلال برابر پیکان به ثمر رسید تا باز هم استقلال ۲ امتیاز مهم دیگر را از دست بدهد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟