به گزارش گروه ورزشی رکنا، نشریه سان انگلیس در خبری اختصاصی مدعی شد که باشگاه رئال مادرید به ژوزه مورینیو 12 میلیون پوند حقوق پیشنهاد کرده بود تا پیشنهاد هیچ تیم دیگری را قبول نکند و منتظر رفتن زین‌الدین زیدان بماند تا جای او را در کادر فنی کهکشانی‌ها بگیرد.

طبق اعای این نشریه، رئال مادرید سعی داشته آقای خاص را به عنوان جانشینی بالقوه برای زیدان حفظ کند، هر چند که او ترجیح داد به لیگ برتر برگردد و سرمربی تاتنهام شود.

رئال مادرید اما تنها تیمی نبوده که سعی داشته قبل از رفتن مورینیو به تاتنهام او را به خدمت بگیرد. طبق ادعای سان، تیم‌‌های بوروسیا دورتموند، میلان و لیون همگی خواهان استخدام مورینیو بودند. حتی تیم گوانگژو اورگراند هم حاضر بوده بابت به آقای خاص 40 میلیون پوند در سال حقوق خالص بپردازد. با این حال او به محض دریافت تماس از تاتنهام، قید سایر فرصت‌های کاری را زد تا به لیگ برتر برگردد.

مورینیو در سه بازی که هدایت تاتنهام را در تمامی رقابت‌ها برعهده داشته ،سه پیروزی متوالی کسب کرده و آن را به بازگشت به جمع مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟