به گزارش گروه ورزشی رکنا و به نقل از RMS، رئال مادرید چهارشنبه شب در هفته یازدهم لالیگا به مصاف لگانس رفت و با پنج گل مهمانش را در سانتیاگو برنابئو شکست داد. کریم بنزما مهاجم آماده این روزهای رئال مادرید توانست یکی از گلهای تیمش را در این دیدار به ثمر برساند.

بنزما با این گل شمار گلهای خود را برای رئال مادرید به ۲۲۹ گل رساند تا او بالاتر از تیری آنری گلزن ترین بازیکن فرانسوی شود که برای یک تیم خارج از کشورش توانسته گلزنی کند. پیشتر تیری آنری در آرسنال توانسته بود ۲۲۸ گل به ثمر برساند ولی حالا بنزما گلزن ترین بازیکن فرانسوی است که در یک تیم خارج از لیگ فرانسه توانسته گلزنی کند.

بنزما اکنون دهمین فصل حضور خود را در رئال مادرید سپری می کند و توانسته بار گلزنی تیمش را در این فصل به دوش بکشد و بهترین گلزن رئال در این فصل است.

این مهاجم فرانسوی فصل قبل در تمامی رقابت ها توانست ۳۰ گل به ثمر برساند و این فصل در ۹ دیدار در لالیگا ۷ گل به ثمر رسانده است.

عملکرد خوب بنزما در این فصل برای رئال مادرید باعث شده است تا زین الدین زیدان نیز به تمجید از این بازیکن بپردازد و شایستگی های او را دلیل این درخشش بداند.

رئال مادرید فردا شب در خانه باید برابر رئال بتیس قرار گیرد و در ادامه دیدار برگشت خود را در لیگ قهرمانان اروپا برابر گالاتاسرای برگزار خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟