به گزارش گروه ورزشی رکنا و به نقل از نشریه سان، قبل از بازی شب گذشته (یکشنبه) تیم‌‌های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در هفته نهم لیگ برتر انگلیس که با تساوی یک - یک خاتمه یافت، دوربین‌های تلویزیونی تصاویری را در تونل ورزشگاه اولدترافورد پخش کردند که برخی بازیکنان دو تیم را در حال در خوش‌وبش و در آغوش گرفتن یکدیگر نشان می‌داد. دو بازیکن برزیلی منچستریونایتد فرد و آندریاس پریرا با دیدن دو هموطن خود در لیورپول، روبرتو فیرمینو و فابینیو آنها را در آغوش گرفتند و استقبال گرمی از آنها انجام دادند.

تماشای این صحنه‌ها اما برای کاپیتان متعصب پیشین منچستری‌ها، روی کین خوشایند نبود و او از بازیکنان این تیم به خاطر این حرکت‌شان انتقاد کرد.

روی کین در این باره به شبکه اسکای اسپورت گفت: شما قرار است بجنگید و بعد همدیگر را در آغوش می‌گیرید و روی یکدیگر را می‌بوسید. حتی نباید به صورت رقیب‌تان نگاه کنید. چطور می‌شود که قبل از یک جنگ حریف‌تان را بغل کنید؟ خوش و بش و گپ زدن را باید بگذارید برای بعد از بازی. قبل از بازی حتی نباید با حریف‌تان حرف بزنید.

لیورپول و منچستریونایتد

کین در دوران بازیگری‌اش در منچستریونایتد یکی از بازیکنانی بود که به داشتن رویکرد خشن در قبال بازیکنان تیم‌های حریف معروف بود و خیلی‌ها هنوز درگیری فیزیکی‌ به یاد ماندنی‌اش با پاتریک ویرا کاپیتان سابق آرسنال در تونل ورزشگاه هایبوری لندن قبل از بازی دو تیم در سال 2005 را به یاد دارند.

روی کین که به عنوان مفسر شبکه اسکای اسپورت بازی را تحلیل می‌کرد، پس از مسابقه مشکل این روزهای منچستریونایتد را نداشتن یک مهاجم کارکشته مانند هری کین کاپیتان تاتنهام دانست.

تیم تحت هدایت اولگنار سولسشایر در این فصل برای گلزنی مشکل داشته است و بعد از فروش روملو لوکاکو به اینتر هم برای او جانشینی جذب نکرده است. این تیم در 9 بازی‌اش در فصل جاری لیگ برتر انگلیس تنها 10 گل زده است. روی کین معتقد است منچستریونایتد باید از وضعیت نابسامانی که تاتنهام این روزها تجربه می‌کند بهره ببرد و از این فرصت ایده‌آل برای خرید کاپیتان مهاجم انگلیسی این تیم استفاده کند.

لیورپول و منچستریونایتد

او گفت: مشکل منچستریونایتد؟ فقط کافیست که رفت و هری کین را از تاتنهام گرفت. به همین سادگی. می‌دانیم که خیلی‌ها حرف مرا جدی نمی‌گیرند اما واقعاً باشگاه باید برود و او را بخرد. او در یک فصل با چشمان بسته 25 گل می‌زند. تاتنهام الان وضعیت جالبی ندارد. پس بروید و او را بخرید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟