به گزارش رکنا، وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در دو سه صحنه توپ‌های ما به تیر دروازه خورد و گل نشد. وقتی موقعیت‌های ما گل نشد، بازی به 120 دقیقه کشید و خدا را شکر که توانستیم سه گل بزنیم و برنده شویم.

وی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه فجر سپاسی که با اعتراض استقلالی‌ها همراه شد، گفت: در نیمه اول در صحنه‌ای روی فرشید اسماعیلی تکل زدند که بازیکن فجر توپ را نزد و پای فرشید را زد. آن خطا پنالتی بود، اما آن صحنه را که همه معترض بودند، با دقت ندیدم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که استقلال در دو بازی مقابل تیم‌های دسته اولی پیروز شد و دوست دارد در دور بعدی جام حذفی با چه تیمی روبه‌رو شوند، خاطرنشان کرد: این مسئله به تشخیص ما نیست. باید ببینیم قرعه چه تیمی می‌شود، اما امیدوارم هر تیمی حریف ما می‌شود به سود استقلال باشد.

با VAR داوران کمترین خطا و اشتباه را خواهند داشت

غفوری در واکنش به این مسئله که کمک داور ویدئویی چقدر می‌تواند در بهبود عملکرد داوران نقش داشته باشد، گفت: اگر ما کمک داور ویدئویی داشته باشیم، داوران کمترین خطا و اشتباه را خواهند داشت. مسلم است که اگر امکانات باشد می‌تواند شرایط فوتبال‌مان بهتر شود.

وی در واکنش به این مسئله که خودش توانست در نهایت قفل دروازه فجر سپاسی را باز کند، اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها زحمت کشیدند و من هم ایستگاهی را تبدیل به گل کردم.

حملات ترکیه به کُردهای سوریه

کاپیتان کُرد تبار تیم فوتبال استقلال در پایان در خصوص حملات ترکیه به کُردهای سوریه گفت: این حملات محکوم است و از مسئولان کشورمان هم می‌خواهم که در این مورد صحبت کرده و این حملات را محکوم کنند. ترکیه باید هرچه زودتر حملاتش را متوقف کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟