به گزارش گروه ورزشی رکنا، ماسیمو موراتی در گفت‌وگو با «رادیو رای» ایتالیا در خصوص شکست 2 بر یک شب گذشته (یکشنبه) اینتر مقابل یوونتوس در هفته هفتم سری A ایتالیا گفت: نیمه اول بازی زیبا بود، اما نیمه دوم کمی کسل‌کننده بود. به نظرم لوکاکو هنوز نیاز به این دارد که خود را با تیم وفق دهد. ویژگی‌های خاص روملو زمان خواهد برد تا در اینتر شکوفا شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید اینتر بتواند فاتح اسکودتو بشود؟»، اظهار داشت: ما باید با همین روند به کارمان تا پایان فصل ادامه دهیم. این فصل اینتر شخصیت لازم برای قهرمانی در سری A را دارد اما یوونتوس واقعاً تیم قدرتمندی است. به عنوان یک هوادار اینتر امیدوارم حرکت یوونتوس در ادامه کمی کُند شود.

رئیس پیشین باشگاه اینتر همچنین در خصوص داوری جان‌لوکا روکی در دربی ایتالیا خاطرنشان کرد: به نظرم داوری روکی خیلی خوب بود و در نیمه اول خیلی به بازیکنان کارت نداد. او همچنین پنالتی اینتر را به خوبی دید که تصمیمی کاملاً درستی بود، اما تصمیم‌گیری در آن شرایط آسان نبود.

موراتی 74 ساله که نسبت به آینده اینتر تحت‌هدایت آنتونیو کونته خوشبین است، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: من بر این باورم که اینتر با کونته می‌تواند پیشرفت زیادی کند. ما در مورد یک سرمربی حرفه‌ای با شخصیت فوق‌العاده قوی صحبت می‌کنیم. حضور سنسی و بارلا در ترکیب نراتزوری هم باعث ایجاد تغییر در تیم شده، آنها موفق شده‌اند چیزی متفاوت به تیم اضافه کنند. با چند خرید بزرگ دیگر، اینتر به جایگاه واقعی‌اش باز خواهد گشت.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «اگر شما جای مدیران باشگاه بودید، با ایکاردی چه کار می‌کردید؟»، گفت: نمی‌دانم سال گذشته چه اتفاقی بین طرفین افتاد، به همین خاطر نمی‌توانم اظهارنظری در این باره بکنم. از حیث فوتبالی اما ایکاردی می‌توانست به کار اینتر بیاید و برای کونته خیلی مثمرثمر باشد.

رئیس پیشین اینتر در پاسخ به این پرسش که «آیا یوونتوس با مائوریتزیو ساری تغییر کرده است؟»، اظهار داشت: بله شما می‌توانید اثرات کارهای او را در یووه ببینید. شب گذشته چندین کار فوق‌العاده از یوونتوس تحت‌هدایت ساری دیدیم و گل دوم آنها روی یک کار گروهی فوق‌العاده به ثمر رسید.

ماسیمو موراتی همچنین در خصوص تلاش باشگاه یوونتوس برای بازپس‌گیری اسکودتوی سال 2006 از اینتر با کنایه خاطرنشان کرد: این خشم و نارضایتی باید پس از گذشت این همه سال از بین برود، اما مسئله این نیست. یوونتوس یکبار دیگر درخواست فرجام‌خواهی در پرونده موردنظر را کرده، اما باید کسی را پیدا کند که چیزی از حقایق نداند! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟