به گزارش گروه ورزشی رکنا، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته نهم لوشامپیونه فرانسه در ورزشگاه پارک‌دوپرنس با نتیجه 4 بر صفر آنژی را از پیش‌رو برداشتند و به صدرنشینی خود تداوم بخشیدند، پس از این بازی در خصوص تشویق شدن نیمار از سوی هواداران PSG پس از کدورتی که بین او و هواداران پاریسی به خاطر بحث انتقالش به بارسلونا وجود آمده بود، گفت: رابطه نیمار و هواداران بهتر شده است.

وی افزود: نیمار چیزهای زیادی در این بازی نشان داد و سعی کرد دریبل‌های زیادی بزند. او دوباره گلزنی کرد و حتی می‌توانست گل‌های بیشتری به ثمر برساند، اما نیمار هنوز قادر به انجام کارهای فوق‌العاده‌ای است و در نهایت به خود او بستگی دارد که این را نشان دهد.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن همچنین درباره وضعیت ستاره فرانسوی تیمش اظهار داشت: باید از لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بپرسم که باید در مورد امباپه چه کار باید بکنیم. او نیاز به درمان‌هایی دارد و باید منتظر توافق بین فدراسیون فوتبال فرانسه و پاری‌سن‌ژرمن بمانیم که آیا او در جمع ما خواهد ماند یا به اردوی تیم ملی فرانسه ملحق خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟