به گزارش گروه ورزشی رکنا، نشریه آس اسپانیا نوشته است که رئال مادرید ممکن است مارتین اودگارد را پیش از پایان قرارداد قرضی‌اش با رئال سوسیه‌داد به سانتیاگو برنابئو برگرداند.

هافبک نروژی تیم فوتبال رئال مادرید تابستان امسال با قراردادی دو ساله به عنوان بازیکن قرضی به سوسیه‌داد پیوست و در هفته‌های نخست فصل جاری لالیگا خوش درخشیده است. درخشش او که فصول گذشته نیز به صورت قرضی در تیم‌های هیرنوین و ویتسه هلند بازی کرد، به حدی بوده که رئال مادرید وسوسه شده است این بازیکن 20 ساله را به پایتخت اسپانیا برگرداند.

اودگارد در حال حاضر سالانه 2 میلیون یورو از رئال مادرید حقوق می‌گیرد اما ظاهراً قرارداد او با این تیم باسکی به گونه‌ای است که به رئال مادرید اجازه می‌دهد در پایان فصل اول او را پس بگیرد.

ظاهراً در صورتی که باشگاه پایتخت اسپانیا بخواهد اودگارد را از آنوئتا به سانتیاگوبرنابئو برگرداند، باید 2 میلیون یورو به سوسیه‌داد غرامت بپردازد. اودگارد در 7 هفته سپری شده از فصل جدید لالیگا، دو گل زده و یک پاس گل داده و از وضعیت خود در این تیم بسیار راضی به نظر می‌رسد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟