امیرحسین فتحی در حاشیه دربی امروز شهر تهران در مورد اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه باشگاه استقلال بلیتی را در اختیار آنها قرار نداده است، گفت: اصلا بلیت در اختیار ما هم نبوده، ما به پیشکسوتان خودمان هم نتوانستیم بلیت بدهیم. بلیت‌ در اختیار شرکت توسعه بوده، بر اساس مصوبه شورای تامین اصلا بلیت‌فروشی صورت نگرفته، تعدادی VIP بوده و مخصوص استقلال بوده، خود وزارت ورزش و حراست هم جداگانه بلیت‌های باشگاه پرسپولیس را به آنها دادند.

فتحی در مورد اینکه آیا باشگاه استقلال دیاباته را گران خریده است، گفت: دیاباته را به قیمتی که باید می‌خریدیم، خریدیم. دیاباته وقتی به ایران آمد هفته بعدش کالدرون وارد ایران شد. او اصلا ایران نبود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا در صورت برد به بازیکنان پاداش ویژه می‌دهد، افزود: بچه‌های استقلال برای پاداش بازی نمی‌کنند، برای پیراهنشان، برای ستاره‌هایشان و برای رنگ آبی بازی می‌کنند.

وی در مورد سرانجام فرشید اسماعیلی گفت: ما همه تلاشمان را کردیم و همه دیدید که دیشب مسئول کمیته انضباطی اطلاعیه داد و این مسئله را قبول نکرد.

فتحی در مورد اینکه بهاروند اعلام کرده ما همان جا جواب استقلال را داده‌ایم، اضافه کرد: من ندیده‌ام و فقط دیشب جواب فدراسیون فوتبال را دیدم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد وضعیت استراماچونی در صورتی استقلال نتیجه نگیرد، گفت:‌ ان‌شاءالله استقلال نتیجه می‌گیرد. از استراماچونی چه استقلال نتیجه بگیرد و چه نگیرد حمایت خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه بحث حضور مظلومی و مجیدی به عنوان سرمربی مطرح شده، گفت:این نظر شما است.

فتحی در ادامه در مورد اینکه او هرچقدر تکذیب کرده به واقعیت پیوسته است، گفت:‌این نظر شماست. استراماچونی با ما دو ساله قرارداد دارد و تمام قد از او حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد فشار هواداران گفت: ان‌شاءالله بازی را امروز می‌بریم و همه چیز درست می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟