به گزارش گروه ورزشی رکنا، در پایان دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، عماد صفی‌یاری، کودک شش ساله‌ای با برخورد به داربست‌هایی که قبل از گیت‌های ورودی غربی بود و به جریان برق اتصال داشت جان خود را از دست داد.

این اتفاق حواشی زیادی را به دنبال داشت و خبرگزاری تسنیم نیز در گزارشی به پشت پرده داربست‌های اجاره‌ای در ورزشگاه آزادی پرداخت. با این حال نگرانی‌هایی درباره دیدار دربی و باقی ماندن داربست‌ها برای این بازی وجود داشت که گویا تمهیداتی نه دائمی بلکه موقتی اندیشیده شده است.

پیش از هر چیز، سیم‌های برقی که بدون ایمنی از تیرهای چراغ برق بیرون زده بود و باعث مرگ کودک شش ساله شد، به صورت موقت پوشانده شده است. همچنین آن بخش از داربست‌هایی که حادثه آفرین شده بود نیز جمع‌آوری شده است، اما همچنان در بخش‌های زیادی از ورزشگاه همچنان داربست‌هایی که دور آنها گونی کشیده‌اند به قوت خود باقیست.

در این شرایط انتظار می‌رود که مسئولان شرکت توسعه و تجهیز و یگان ویژه که به گفته مدیر مجموعه ورزشی آزادی، داربست‌ها به درخواست این یگان در ورزشگاه آزادی نصب می‌شود، فکری اساسی برای جمع‌آوری این داربست‌ها کنند تا دوباره مشکلی برای تماشاگران رخ ندهد.

مسئله جالب توجه احتیاط تماشاگران هنگام عبور از گیت‌هاست و آنها با احتیاط از میان گیت‌ها عبور می‌کنند که مبادا دچار برق گرفتگی شوند.

دربی استقلال و پرسپولیس

دربی استقلال و پرسپولیس

دربی استقلال و پرسپولیس

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟