به گزارش گروه ورزشی رکنا، دیدار تیم‌های فوتسال ملی حفاری و سوهان محمد سیما قم در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال به دلیل حواشی به وجود آمده از سوی داور نیمه تمام ماند. این بازی با نتیجه دو بر یک به سود محمد سینا قم در جریان بود.

«آرش جابری» در این باره اظهار داشت: در نیمه اول این مسابقه از سوی تعدادی از تماشاگران نسبت به داور بازی فحاشی صورت گرفت و داور درخواست داشت که تعداد مشخصی از آنها از سالن اخراج شوند، اما به این دلیل که تنها ۱۵ ثانیه تا پایان نیمه نخست باقی مانده بود، درخواست کردم که تا سوت پایان بازی این تغییر صورت نگیرد و در بین ۲ نیمه به این موضوع رسیدگی شود.

وی افزود: از ‌آنجایی‌که مسولیت بازی بر عهده داوران است، وی تصمیم گرفت ۴ نفر از تماشاگران از سالن مسابقه اخراج شوند که با همکاری مسئولان باشگاه میزبان، نفرات مورد نظر سالن را ترک کردند.

جابری خاطر نشان کرد: پس از گذشت حدود پنج دقیقه از وقت دوم مسابقه، با فحاشی مجدد تماشاگران، داور تصمیم به تعطیلی بازی گرفت و درپی آن داوران به رختکن رفتند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال تاکید کرد: داوران طبق روال جاری گزارش خود را در اختیار فدراسیون قرار می دهند تا کمیته انضباطی در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

وی گفت: طبق مقررات مسابقات تنها فرد تصمیم‌گیرنده برای آغاز، اتمام یا نیمه تمام ماندن یک مسابقه، داوران بازی هستند، بنابراین فرد دیگری در این زمینه جز آن‌ها پاسخگو نخواهد بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟