به گزارش گروه ورزشی رکنا، مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از شکست ایران مقابل اسپانیا اظهار داشت: بچه‌ها واقعا زحمت کشیدند و بازی خوبی انجام دادند. در دو دقیقه پایانی تمرکز خودمان را از دست دادیم و گل زدن‌ما با مشکل مواجه شد. با این حال بازیکنان ما بازی قابل قبولی ارائه کردند. امیدوارم در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم و موفق باشیم. باید بازی به بازی باید پیش‌ برویم، دو بازی سخت داریم و باید این دیدارها را ببریم.

وی درباره اینکه آیا انتظار این بازی خوب را مقابل اسپانیا داشتید، گفت: بچه‌های ما بازیکنان خوبی هستند، هرچه تعداد بازی ما بیشتر باشد و هر چه این نوع بازی‌ها بیشتر باشد برای بسکتبال ملی ما، نتیجه بخش خواهد بود. هرچقدر در تورنمنت جام‌جهانی از بازی‌ها می‌گذرد عملکرد ما بهتر می‌شود و در دوره قبلی هم اینطور بود. این نشان می‌دهد که هر چقدر بیشتر بازی کنیم ما می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم و بازیکنان ما نیاز به تماس با بازیکنان بزرگ دارند تا بتوانند اعتماد به نفس‌شان بالا برود.

به گزارش فارس، آخرین بازی مرحله گروهی بسکتبال ایران در جام جهانی در برابر اسپانیا برگزار شد. ایران بعد از دو شکست تلخ برابر پورتوریکو و تونس، برای اعاده حیثیت و زنده نگاه داشتن کورسوی امیدهایش برای المپیک به مصاف یکی از مدعیان بزرگ جام رفت که صعودش را از پیش قطعی کرده بود و در نهایت با وجود اینکه تا واپسین دقایق از حریف قدرتمند خود پیش بود در نهایت با نتیجه 73 بر 65 شکست خورد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟