به گزارش گروه ورزشی رکنا، همه چیز از جلسه سعید آذری با محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش شروع شد. بعد از این نشست بود که اعلام شد آذری گزینه مدیرعاملی استقلال است و به زودی جای امیرحسین فتحی را می گیرد. بعد از انتشار این خبر، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد فتحی به کارش ادامه خواهد داد. همچنین سعید آذری هم در گفتگوهایی تاکید کرد که برنامه ای به وزارت ورزش برای مدیریت در استقلال نداده است. هرچند آذری این موضوع را تکذیب کرد ولی به نظر می رسد وی منتظر پیشنهاد مدیران عالیرتبه برای مدیریت در استقلال بوده است.

 آذری شب گذشته هم با انتشار پیامی تاکید کرد که مذاکراتش را موقتا با دو باشگاه برای مدیریت متوقف کرده است تا تصمیم منطقی بگیرد. از سوی دیگر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال هم با حضور در یک برنامه تلویزیونی به سعید آذری هم کنایه زد و گفت: «ناگهان شایعه می کنند که مدیریت استقلال قرار است تغییر کند و می آیند برای مدیریت اعلام آمادگی می کنند انگار که مناقصه یا فراخوان عمومی است.»

بنده اهل شرکت در مزایده هستم نه مناقصه

آذری در واکنش به اتفاقات رخ داده طی روزهای گذشته و همچنین کنایه مدیرعامل استقلال، گفت: من این برنامه را ندیدم و علاقه ای هم نداشتم که ببینم ولی اگر منظور آقای فتحی من بوده ام، باید بگویم بنده در مزایده شرکت می کنم نه در مناقصه! اگر در رسانه ها و یا فضای مجازی نقل قول مستقیمی از من وجود دارد که گفته ام می خواهم مدیرعامل استقلال شوم، بگویند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟