به گزارش گروه ورزشی رکنا، امید ابراهیمی در تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی درباره شرایط اردوی تیم ملی پیش از بازی با هنگ‌کنگ گفت: امروز تیم کامل‌تر شده و همه بازیکنان آمدند. تمرینات خوبی انجام دادیم و برای بازی با هنگ‌کنگ آماده می‌شویم. هنوز شناخت کافی از هنگ‌کنگ نداریم و رفته رفته که به بازی‌های انتخابی جام جهانی نزدیک می‌شویم از حریفان هم آنالیز خواهیم داشت. بازی اول همیشه مهم بوده و باید تلاش‌مان را کنیم که بهترین استفاده را از اولین بازی ببریم و مسابقات را ادامه بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نحوه بازی تیم ملی و میل هجومی ویلموتس، کار او و سایر هافبک‌های دفاعی تیم ملی سخت نمی‌شود؟ گفت: دقیقا همینطور است. فکر می‌کنم الان انتظارات از تیم ملی بالاتر است. سرمربی هم وظایف بازیکنان تیم را شرح می‌دهد. انتظار از من و بازیکنانی که در خط هافبک بازی می‌کنند بالا و کارمان سخت‌تر است. مهم این است که ما بتوانیم از بازی‌ها بهترین استفاده را ببریم و در کنار گرفتن نتیجه و مردم از بازی زیبای تیم ملی هم لذت ببرند.

 ایران و هنگ کنگ در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 روز 19 شهریور به میزبانی هنگ کنگ برگزار می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟