به گزارش رکنا، سردار "حسین رحیمی"، با اشاره به این که تیم ووشوی پاس ناجا بعد از قهرمانی در رقابت های لیگ برتر کشور بلافاصله اردوی خود را برای شرکت در رقابت های ووشوی کشور در سبک های مختلف از جمله مسابقات سبک نانچوان که از جمله بزرگترین سبک های ووشوی کشور است، آغاز کرد، گفت: با تلاش های صورت گرفته، تیم ووشوی پاس ناجا در مسابقات کشوری که در 24 و 25 مردادماه جاری در شهرستان قزوین برگزار شد با اقتدار موفق به کسب مقام نخست این مسابقات شد.

این مقام ارشد انتظامی، عنوان داشت: در این دوره از مسابقات، تیم ووشوی پاس ناجا، موفق به کسب 5 مدال طلا، 4 نقره و 4 برنز شد.

رئیس هیئت ووشوی ناجا، با اشاره به شرکت 28 استان در این دوره از مسابقات، افزود: شرکت در چند مسابقه سبکی و برگزاری اردوی آمادگی برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی از برنامه های آتی این تیم خواهد بود.

سردار رحیمی، با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تیم پاس ناجا در 31 مردادماه جاری در سالن ورزشی الزهرا (س) ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقات، محک زدن اعضای تیم و افزودن ورزشکاران جدید به پیکره تیم و تقویت آن است.

رئیس هیئت ووشوی ناجا، در پایان از تلاش های سرهنگ "رسول احمدی"، دبیر هیئت ووشوی ناجا و استاد "حمیدرضا منصوریان"، سرمربی این تیم قدردانی کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟