به گزارش گروه ورزشی رکنا، و به نقل از ساکرنت، شیاطین سرخ فصل جدید لیگ برتر را با قدرت شروع کردند و توانستند در خانه تیم چلسی قهرمان لیگ اروپا را با ۴ گل شکست دهند. اوله گنار سولسشایر سرمربی نروژی منچستریونایتد بعد از این دیدار گفت: فوتبال بازی امتیازها است و وقتی شما در گام نخست موفق می شوید ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم، خوشحال کننده است. ما در نیمه دوم برابر چلسی فوق العاده خوب عمل کردیم و توانستیم ۳ گل به ثمر برسانیم. کارمان در این نیمه حرف نداشت. ما هنوز در ابتدای راه هستیم و کارهای زیادی است که باید انجام دهیم. این یونایتد هنوز جا برای پیشرفت دارد و باید در خیلی از نقاط زمین و کارهای ترکیبی که انجام می دهیم پیشرفت بهتری در تیم داشته باشیم.

سرمربی یونایتد در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: فوتبالی خوب است که شما بتوانید در آن ریسک کنید. ریسک کردن در فوتبال نتیجه می دهد و شما می توانید به خواسته خودتان برسید. ما در نیمه دوم برابر چلسی توانستیم خیلی ریسک کنیم و در خط حمله قدرت و صلابت خودمان را به رخ بکشیم. این همان نمایشی بود که به دنبال آن بودیم.

سولسشایر در مورد شرایط پل پوگبا، هافبک فرانسوی تیمش نیز اضافه کرد: من از عملکردی که او امروز در مرکز زمین برای ما ارائه داد خوشحال هستم. پوگبا بازیکنی سطح بالا و حرفه‌ای است. او فوتبال بازی کردن را دوست دارد. پل قهرمان جام جهانی است، اعتمادبه‌نفس دارد و می تواند تاثیر بالایی در تیم ما داشته باشد.

منچستریونایتد در هفته دوم لیگ برتر باید در خانه تیم ولورهمپتون به میدان برود و سپس در خانه پذیرای تیم کریستال پالاس خواهد بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟