به گزارش گروه ورزشی رکنا، علیرضا منصوریان در صحبت هایی قبل از عزیمت به قطر برای بازی برگشت مقابل الاتحاد عربستان افزود: خوشبختانه شرایط روحی و فنی تیم خوب است، اگر اشتباهات کمتری داشتیم می‌توانستیم در بازی رفت مقابل الاتحاد نتیجه بهتری بگیریم، اما در طول هفته گذشته ۶ جلسه آنالیز برای شناخت بهتر حریف برگزار کردیم.

وی گفت: الاتحاد آن تیمی نبود که آنقدر بزرگش کرده بودند و باز هم تاکید می‌کنم که ما با اشتباهات خودمان بازی را واگذار کردیم، اما با شناختی که پیدا کرده ایم این بار شرایط متفاوت‌تر خواهد بود.

منصوریان افزود: این که ما تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا هستیم وظیفه سنگینی به دوش ماست و باید تمام تلاشمان را انجام دهیم و دلم روشن است که می‌توانیم در این بازی برنده میدان شویم.

­سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران در پایان صحبت هایش گفت: با شناختی که از حریف عربستانی پیدا کرده ام و با وجود این که از ۸ بازیکن خارجی استفاده می‌کند، اما من تیمم را در بازی دوشنبه شب با ۵ تغییر به میدان می‌فرستم و باید بازیکنانی در زمین مسابقه باشند که بتوانند فوتبال را روی زمین پیاده کنند و حریف را خسته کنیم و امیدوارم که دعای خیر هموطنانم بدرقه تیم ذوب آهن باشد و ما بار دیگر پرچمدار خوبی برای ایران باشیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟