به گزارش گروه ورزشی رکنا، برایان وایکر روزنامه‌نگار ورزشی هلندی در توییتی مدعی شد این احتمال وجود دارد علیرضا جهانبخش ، فوتبالیست ملی‌پوش کشورمان که در حال حاضر بازیکن باشگاه انگلیسی برایتون بوده و فصل گذشته با پیراهن این تیم در لیگ برتر جزیره به میدان رفته، در فرصت باقی‌مانده از پنجره نقل و انتقالات تابستانی به لیگ هلند بازگشته و به تیمی هلندی منتقل شود.

برایان وایکر در توییتی نوشت:

” علیرضا جهانبخش به همراه مدیر برنامه‌هایش در هلند به سر می‌برد”.

جهانبخش دو فصل پیش در لیگ ارددیویزی هلند برای آلکمار بازی می‌کرد و در آن فصل موفق شد با درخششی خیره‌کننده عنوان آقای گلی لیگ هلند را به خود اختصاص دهد. بعد از آن بود که چند باشگاه اروپایی خواهان جذب علیرضا شدند و او در نهایت از برایتون سر در آورد. اما جهانبخش در فصل گذشته نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت در ترکیب برایتون بدرخشد.

چندی پیش هم مکس هویبرتز، رئیس باشگاه آلکمار گفته بود این باشگاه هلندی همچنان به جهانبخش علاقه دارد. هویبرتز گفته بود علیرضا اگر بخواهد می‌تواند با ما یک تماس تلفنی بگیرد و بگوید که می‌خواهد به عنوان بازیکن قرضی به آلکمار بیاید.

در اوایل تابستان هم گزارش‌هایی درباره احتمال انتقال جهان‌بخش به فاینورد مطرح شده بود که برایان وایکر می‌گوید شایعه بوده است. اما بر اساس این گزارش‌ها به نظر می‌رسد حالا بار دیگر بازگشت جهانبخش به لیگ هلند و پیوستنش به یکی از سه تیم بزرگ این لیگ محتمل به نظر می‌رسد هر چند احتمال بازگشت او به آلکمار بیشتر باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علیرضا جهانبخش

آیا این خبر مفید بود؟