ادن ازار پیراهن مورد نظرش برای بازی در رئال مادرید را انتخاب کرده است.

ازار پیش از این پیراهن شماره 10 رئال مادرید را می‌خواست اما او نمی‌تواند این پیراهن را به تن کند چرا که مالک فعلی‌اش لوکا مودریچ حاضر نشده با شماره دیگری بازی کند. بنابراین ازار به سراغ شماره 23 رفته است، شماره‌ای که در رئال مادرید مترادف نام دیوید بکام است اما این شماره برای ازار معنای دیگری دارد.

ازار اگرچه یک فوتبالیست حرفه‌ای است اما یک طرفدار دو آتشه بسکتبال هم هست و به همین دلیل برای او هیچ شماره‌ای باارزش‌تر از شماره 23 نیست چون این شماره پیراهن بهترین بسکتبالیست تاریخ، مایکل جردن در تیم شیکاگوبولز بود. همچنین این شماره‌ای است که لبران جیمز، ستاره NBA در تیم کلیولند کاوالیرز می‌پوشید و اکنون هم پشت پیراهن او در تیم لس‌آنجلس لیکرز درج شده است.

پیراهنی که ازار 28 ساله برای فصل آینده انتخاب کرده است، فصل گذشته در اختیار سرخیو رگیلون، مدافع میانی کهکشانی‌‌ها قرار داشت، بازیکنی که به صورت قرضی به سویا پیوسته است.

این در حالیست که در بدو ورود ازار به رئال مادرید گفته می‌شد رئال مادرید شماره 7 را برای او می‌خواهد، شماره‌ای که در اختیار بزرگانی مانند ریموند کوپا، آمانسیو امارو، خوانیتو، رائول گونزالس و کریستیانو رونالدو قرار داشت و اکنون هم به ماریانو دیاس تعلق دارد.

آخرین بازیکن بزرگی که پیراهن شماره 23 رئال مادرید را به تن کرد، ایسکو بود اما او مدتی بعد ترجیح داد که شماره 22 را انتخاب کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟