ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران که به همراه شاگردانش راهی شیکاگو شده تا در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ شرکت کند، بعد از معطلی ۴ ساعته در فرودگاه شیکاگو با یک سایت لهستانی گفتگو کرده و واکنش تندی داشته است.

در مطلبی که سایت sportowefakty منتشر کرده، کولاکوویچ با عصبانیت درباره این اتفاقات می‌گوید: «این سیاست خالص است. من هیچ نظری ندارم و نمی‌دانم چرا این کار را انجام می‌دهند. آیا با این وضعیت ورزشکاران به سادگی می‌توانند روی ورزش تمرکز کنند؟ این اتفاق غیر منطقی است. افشین داوری، رئیس فدراسیون والیبال ایران از این اتفاق خشمگین شد.»

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه هم اتفاقات رخ داده در فرودگاه شیکاگو را تشریح کرده است: «عوامل FBI برای مدت طولانی ما را در یک فضای محدود نگه داشتند. آن‌ها به همه گفتند تا به برخی سوالات احمقانه پاسخ دهند! مثلا عکس‌هایی را به ما نشان می‌دادند که بگوییم آن‌ها را می‌شناختیم یا خیر.»

وی در پایان می‌گوید: «چطور ممکن است تیم ایران هر هفته به قاره‌های مختلف سفر کند، اما تیم‌هایی مانند فرانسه، بلغارستان، صربستان، ایالات متحده آمریکا، روسیه یا لهستان تنها در یک یا دو قاره مسافرت کنند؟ چرا بازیکنان جوان ما ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا را دریافت نمی‌کنند؟ این یک ورزش نیست.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟