یک آبروریزی بزرگ در راه خواهد بود

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص صحبت‌های اخیر مدیرعامل ذوب‌آهن و کسر بودجه 40 درصدی این باشگاه گفت: من هم روز گذشته این خبر را شنیدم و این برایم بسیار شوکه کننده بود. ما تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و باید با تیم‌های متمول شرق و غرب آسیا بجنگیم، اگر این اتفاق رخ دهد یک آبروریزی بزرگ در راه خواهد بود. این در حالی است که کسر بودجه حتی کار ما را در لیگ برتر هم سخت خواهد کرد.

وی ادامه داد: چند بازیکن تاثیرگذار ما جدا شدند و هنوز سربازها هم به تیم اضافه نشدند، در این شرایط کسر بودجه هم مشکلات تیم را بیشتر خواهد کرد. من تجربه چنین اتفاقی را در سال‌های گذشته هم دارم، زمانی‌که آقای دلیری از کارخانه رفت و آنقدر بودجه را کم کردند که تیم ضعیفی بسته شد و دو سال برای ماندن در لیگ برتر دست و پا زدیم. مسائل کلان مدیریتی به مسئولان کارخانه و باشگاه مربوط می‌شود ولی این وضعیت تیم ما از لحاظ فنی تضعیف خواهد کرد.

کاپیتان ذوب‌آهن در قسمت دیگری از حرف‌هایش تصریح کرد: ما باید با الاتحاد عربستان در دو بازی رفت و برگشت، آن هم بیرون از خانه روبرو شویم و همه می‌دانند انها از لحاظ مالی چقدر پیشرفته هستند. امیدوارم که مسئولان کارخانه از تیم حمایت کنند و آقای آذری هم به تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را برطرف کند. ما تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان هستیم، هر چند در حال حاضر بازیکنان خوبی داریم ولی برای موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قطعا باید به‌خوبی حمایت شویم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟