یوفا: تیم ملی آرژانتین می‌تواند به اروپا بیاید اما به عنوان تماشاگر!

تحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گزارش شبکه فاکس اسپورت در خصوص دعوت نهاد حاکم بر فوتبال اروپا از تیم ملی آرژانتین برای شرکت در دوره بعدی لیگ ملت‌های اروپا را بی‌اساس خواند.

شبکه فاکس اسپورت آرژانتین بعد از ناکامی دوباره این تیم برای فتح کوپا آمه‌ریکا، گزارش کرده بود که یوفا به این تیم پیشنهاد داده در صورتی که دیگر نمی‌خواهد در جام ملت‌های آمریکای جنوبی شرکت کند، می‌تواند در رقابت‌‌های لیگ ملت‌های اروپا حضور داشته باشد.

یوفا اما با انتشار یک بیانیه این موضوع را تکذیب کرد. در بیانیه یوفا آمده است: این داستان که آرژانتین درخواست کرده در رقابت‌‌های یوفا شرکت کند، به عضویت اتحادیه فوتبال درآید یا هر چیز دیگر مرتبط با این موضوع، حقیقت ندارد. یوفا هرگز وارد هیچ بحثی در خصوص این موضوع نشده است و هرگز این کار را نخواهد کرد. با این حال یوفا به عنوان سازمانی فراگیر برای نشانه دادن دوستی و رفاقت خود حاضر است در هر زمان از آرژانتین به عنوان یک میهمان ویژه برای تماشای رقابت‌‌های یوفا دعوت به عمل آورد.

یم ملی آرژانتین از سال 1993 که در کلمبیا میزبان رقابت‌‌های کوپا آمه‌ریکا شد، دیگر موفق به کسب قهرمانی در هیچ رویدادی نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟