پس از اولین اردوی تیم ملی که در نهایت با دو بازی تدارکاتی با تیم های ملی سوریه و کره به پایان رسید، مارک ویلموتس نام 23 بازیکن را برای حضور در دومین اردوی تیم ملی اعلام کرد. نام هایی که اغلب آنها برای اولین بار راهی تیم ملی می شوند و مشخص است مرد بلژیکی به دنبال پشتوانه سازی برای دیدارهای پیش روی تیم ملی است تا بتواند با آوردن بازیکنان جوان، نفرات مورد نیاز خود را در لیستی وارد کند و به مرور از آنها برای حضور در بازی های مختلف دعوت به عمل بیاورد.

اما در میان نام هایی که مرد بلژیکی امروز اعلام کرد نام مدافع کناری ذوبی – تراکتوری فوتبال ایران را می توان مبهم ترین نام به حساب آورد. در حالی که پیش از این عنوان شده بود دانیال اسماعیلی فر پس از پایان بازی های لیگ هجدهم می تواند خدمت سربازی خود را پایان یافته تلقی کند و راهی باشگاه اصلی خود یعنی ذوب آهن شود این اتفاق نیفتاد تا همه چیز درباره این بازیکن و البته باشگاه ذوب آهن به هم بپیچد.

او در حالی که همه کارها را برای بازگشت به اصفهان ردیف شده تلقی می کرد متوجه شد باید راهی دوره آموزشی خود شود! دوره ای که اغلب پیش از آغاز خدمت سربازی می گذرانند اما این اتفاق درباره او و دو همبازیش متفاوت بود و آنها با دستور مقامات ذیربط سربازی خود را در باشگاه تراکتور به پایان رساندند اما راهی دوره آموزشی شدند. این اتفاق نه تنها برای دانیال که حتی برای ذوبی ها نیز غیرمنتظره بود چرا که برای حضور موفق در بازی های حذفی لیگ قهرمانان به او احتیاج داشتند.

هر آنچه که بود حالا دانیال اسماعیلی فر به عنوان یکی از بازیکنانی که باید خود را به مربیان تیم ملی معرفی کند در حال حاضر در دوره آموزشی به سر می برد و حالا علاوه بر ذوب آهنی که باید حدودا 20 روز آینده دیدار مهم خود برابر الاهلی عربستان را به انجام برسانند(و البته نیاز حیاتی به این بازیکن خود دارند)، مسئولان تیم ملی نیز به دنبال این هستند تا بدانند تکلیف بازیکن تازه دعوت شده شان چه خواهد شد؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟