به گزارش گروه ورزشی رکنا، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز دیداری را با گابریل کالدرون سرمربی جدید سرخپوشان داشت. کالدرون و پروین بعد از دیدار و گفتگو، یک نشست خبری را با حضور خبرنگاران برگزار کردند.

در این نشست خبری، خبرنگاری از کالدرون درباره قهرمانی در لیگ برتر و برد در دربی تهران سوال کرد. کالدرون با بیان اینکه قهرمانی در لیگ برایش در اولویت است، تاکید کرد که برد در دربی مزه دیگری دارد.

بعد از صحبت‌های کالدرون، علی پروین به حمایت از سرمربی سرخپوشان پرداخت و از خبرنگاران خواست با این سوالات او را تحت فشار نگذارند.

پروین گفت: استقلال تیم رقیب ما است. این رقابت باید باشد. بیشتر رفقای من استقلالی هستند ولی از الان نمی‌شود گفت استقلال را می‌برید یا نه. استقلال تیم قوی و پرطرفدار مملکت است. سرمربی از الان نمی‌تواند قول بدهد قهرمان می‌شود و استقلال را می‌برد.

وی سپس به مشکلات مالی باشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: جور کردن ۱۰۰ میلیارد تومان پول برای قهرمانی سخت است. زمان ما با یک میلیون قهرمان می‌شدیم. الان ۱۰۰ میلیارد هم کم است. ما فقط از دور می‌بینیم. هر بازیکن دو، سه میلیارد پول می‌خواهد. وزارت ورزش هم اجازه کمک ندارد.

پروین با بیان اینکه شرکت پیشکسوتان همیشه به پرسپولیس کمک می‌کند، تاکید کرد: اولین نیتمان حمایت از کالدرون و قهرمانی پرسپولیس است. اگر هم نشد، کار خدا است. سرمربی و مدیران زحمت خودشان را می کشند یکباره دیدید بدشانسی آوردیم و قهرمان نشدیم. دست به دست هم می‌دهیم تا پرسپولیس یک تیم گردن کلفت بماند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟