به گزارش گروه ورزشی رکنا ظاهرا فرهاد مجیدی و مدیران باشگاه استقلال قصد دارند تیمی رویایی برای فصل آینده آماده کنند و در این راه به دنبال خرید چندین ستاره مطرح فوتبال ایران هستند.


سرمربی محبوب آبی‌ها برای حضور قدرتمند در فصل بعد، لیستی پرستاره‌ به باشگاه ارائه کرده است که در صورت خرید این بازیکنان، استقلال به تیمی کهکشانی تبدیل خواهد شد.


محمدرضا حسینی وینگر تیم ذوب‌آهن که تیم‌های سپاهان و پرسپولیس هم به دنبال جذب او هستند، بسیار مرود توجه مجیدی قرار گرفته است و احتمال حضورش در جمع آبی‌ها کم نیست.

علی دشتی ستاره تکنیکی و تاثیر گذار سایپا که از او هم مانند حسینی به عنوان شاه ماهی نقل‌وانتقالات نام برده می‎شود، دومین ستاره‌ای است که مجیدی درخواست خرید آن را صادر کرده است.

رضا اسدی دیگر ستاره تیم سایپا در لیست خرید هفت مقدس قرار گرفته و مدیران آبی‌ها در صدد این هستند تا این هافبک 23 ساله را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند.

ستاره بعدی مد نظر مجیدی باز هم از سایپا است و این بار آرش رضاوند شانس پوشیدن پیراهن آبی را دارد.

گزینه دیگری که حضور او در استقلال تقریبا قطعی به نظر می‌رسد، پیمان رنجبری آقای گل لیگ یک است که عکسی هم از او در حال ورود به باشگاه استقلال منتشر شد. رنجبری نقش بسزایی در صعود گل گهر سیرجان به لیگ برتر داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟