به گزارش گروه ورزشی رکنا و به نقل از آس، دنی آلوس اطمینان دارد که نیمار در فصل آینده هم برای پاری سن ژرمنبازی خواهد کرد. مدافع برزیلی در حالی چنین اظهار نظری کرد که اخیراً توماس توخل (سرمربی پاری سنرژمن) اعلام کرد که حضور نیمار و کیلیان ام باپه برای فصل بعد در تیم فرانسوی مشخص نیست.

آلوس در این باره گفت: نیمار در پاری سن ژرمن خواهد ماند. یک شام برای شرط‌بندی روی این موضوع کم است و باید روی برج ایفل شرط ببندیم. او هنوز کار خود را در این تیم انجام نداده است. در زندگی ابتدا باید هدف داشته باشید و سپس برای رسیدن به آن تلاش کنید.

مدافع برزیلی درباره ستاره پاری سن ژرمن اظهار کرد: نیمار در دوره انتقال است و هنوز نتایج مورد نظرش را نگرفته است. او در زمان فراغت باید به این موضوع فکر کند چه کاری انجام دهد تا اتفاق‌ها بزرگ‌تری رخ دهد و شرایطش بهتر شود. اگر این کار را نکند نمی‌تواند موفق شود. او اکنون شاد نیست چون به اهدافش نرسیده است و نمی‌تواند بدون دست یافتن به آن‌ها شاد باشد.

آلوس در رابطه با علاقه‌ رئال مادرید به هم تیمی‌اش گفت: اگر مادرید با من تماس بگیرد پاسخ منفی می‌دهم و اگر درباره نیمار از من سوال کند باز هم نه می‌گویم. باشگاه اسپانیایی با افراد زیادی تماس می‌گیرد و از آن تعجب نمی‌کنم.

مدافع پاری سن ژرمن در مورد بازگشت احتمالی نیمار به بارسلونا اظهار کرد: چنین اتفاقی بعید به نظر می‌رسد. فکر می‌کنم باشگاه بارسا به او نیازی نداشته باشد. مشکل این است با غرور نمی‌توان جایی رفت. بارسلونا چنین مشکلی دارد و احساس می‌کند نیازی به این بازیکن ندارد. چه کسی به نیمار نیاز ندارد؟ همه به او نیاز دارند.

آلوس در پایان به کیلیان ام‌باپه اشاره کرد و گفت: او خیلی جوان است و زمانی که بالغ شود خیلی بهتر خواهد شد. نه مثل مسی خواهد بود و نه بازیکن دیگر.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟