به گزارش گروه ورزشی رکنا ؛ ایکر کاسیاسکه در تاریخ یکم مِی (۱۱ اردیبهشت) در تمرین تیم فوتبال پورتو دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، عصر امروز (دوشنبه) پس از تکمیل فرایند درمانی‌اش از بیمارستان مرخص شد.
این دروازه‌بان ۳۷ ساله پس از ترک بیمارستان پورتو در گفت‌وگو با خبرنگارانی که جلوی در خروجی این مرکز درمانی منتظر وی بودند، در خصوص شایعه احتمال بازنشستگی‌اش گفت: از تمامی کسانی که در این مدت به من محبت داشتند، تشکر کنم. باید چند هفته یا چند ماهی منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. نمی‌دانم در آینده چه خواهد شد، اما مهمترین چیز این است که حالا اینجا هستم و توانستم کمی با شما صحبت کنم. متشکرم که منتظرم ماندید و به زودی شما را می‌بینم.

2103047_829
بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید پیش از بازی شب گذشته (یکشنبه) خود مقابل ویارئال در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو، پیراهن‌هایی به تن کردند که روی آن نوشته شده بود «همه ما کنار تو هستیم، ایکر» تا به نوعی از دروازه‌بان پیشین کهکشانی‌ها حمایت کرده باشند.
هم‌تیمی‌های کاسیاس در تیم پورتو هم در بازی شب گذشته خود مقابل آوس با بنری که روی آن نوشته شده بود «زنده باد ایکر» وارد زمین شدند و از این دروازه‌بان اسپانیایی حمایت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟