به گزارش رکنا، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ درحالی از ۱۳ اسفند برای پرسپولیس ایران آغاز می‌شود که شاگردان برانکو ایوانکوویچ باید در نخستین مسابقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان و القوا عراق) بروند. سرخپوشان فصل گذشته موفق به کسب نایب قهرمانی آسیا شدند و حالا امیدوار هستند تا با جذب بازیکنان جدید (سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری، محمد نادری و ماریو بودیمیر) بتوانند به قهرمانی برسد.

شاگردان برانکو در گروه D با تیم‌های الاهلی عربستان، السد قطر و برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان و القوا عراق) همگروه هستند و در دیدار با نماینده سعودی‌ها باید در کشور امارات به میدان بروند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در نخستین مسابقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان و القوا عراق) خواهند رفت.

البته مدافعان تیم پرسپولیس به مراتب کار سخت تری نسبت به دیگر پست ها دارند. السد با حضور اکرم عفیف، نام تائه هی، بغداد بونجاح و حسین الهیدوس خط حمله قدرتمندی دارد که در این فصل لیگ ستارگان قطر موفق شدند ۶۵ گل در ۱۵ بازی به ثمر برسانند و با تیم دوم (الدحیل قطر) اختلاف دو برابری از لحاظ دارند.

بغداد بونجاح الجزایری به تنهایی ۲۹ گل به ثمر رسانده که با اختلاف ۱۱ گل در صدر قرار دارد. اکرم عفیف که نقش بسزایی در قهرمانی قطر داشت هم موفق به زدن ۱۴ گل شده است.

از سویی دیگر هم الاهلی عربستان عمر السومه، دجانینی و عبدالفتاح عسیری را در اختیار دارد. السومه سوریه ای در این فصل لیگ عربستان همراه با دجانینی از کیپ ورد ۱۳ گل به ثمر رسانده و زوج خطرناکی در خط حمله محسوب می شوند. این تیم در لیگ عربستان در رده سوم قرار دارد و به نظر می رسد در کسب مقام قهرمانی از الهلال عربستان عقب بیفتد.

برنامه دیدارهای پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

سه شنبه ۱۴ اسفند:

پرسپولیس ایران - برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان و القوا عراق)

سه شنبه ۲۱ اسفند:

السد قطر - پرسپولیس ایران

سه شنبه ۲۰ فروردین:

پرسپولیس ایران - الاهلی عربستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت:

الاهلی عربستان - پرسپولیس ایران

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت:

برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان و القوا عراق) - پرسپولیس ایران

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت:

پرسپولیس ایران - السد قطر

بیشتر بخوانید:

ستاره‌های جدید پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان

علیپور در یک قدمی کی روش/ مصدومیت مهاجم پرسپولیس جدی نیست

استقلال و غفوری، بهترین تیم و بازیکن/ برانکو، بهترین سرمربی شدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟