به گزارش رکنا، 29شهریور 1396 آخرین روز سخت علیرضا منصوریان در استقلال Esteghlal بود؛ سرمربی آبی ها که تابستان خود را پرکار آغاز کرده بود و بازار Store نقل و انتقالات را حسابی تحت تاثیر اهداف خود قرار داده بود، در آخرین روزهای تابستان مجبور به کناره گیری از صندلی شد که علاقه فوق العاده ای به آن داشت.

فصلی که سخت آغاز شد

استقلال در آبادان با یک جنجال بزرگ شکست خورد، برابر استقلال خوزستان مساوی کرد و اولین برد خود را در هفته سوم کسب کرد. آبی ها بعد از این برد برابر سایپا و پدیده شکست خوردند تا اوضاع برای منصوریان سخت تر از حد تصور شود. تیم تحت هدایت سرمربی استقلال هر چند در جام حذفی از پس گل گهر سیرجان بر آمد اما یک شکست دیگر در جم، منصوریان را به لبه پرتگاه نزدیک کرد تا سرمربی استقلال که به تازگی دو بازیکن کلیدی خود را کنار گذاشته بود، به بازی مرگ و زندگی برسد.

گل آفساید؛ امضا پای برگه استعفا

روزبه چشمی استقلال را برابر تیم امیر قلعه نویی، ذوب آهن پیش انداخت تا منصوریان در همان نیمه اول خیال خود را آسوده کند. دقایق پایانی مسابقه و یک ارسال ایستگاهی و آفسایدی که کمک داور ندید، گل مساوی را رقم زد و سکوهای آزادی Freedom یک صدا از منصوریان استعفا خواستند؛ اتفاقی که شاید تلخ ترین دقایق فوتبالی منصوریان را رقم زده باشد.

خبر استعفا از راهروها رسید

منصوریان برای حضور در نشست بیش از همیشه صبر کرد و در رختکن باقی ماند تا تلفن ها برای پیگیری اتفاقات رختکن زنگ بخورد و خبرها از استعفای منصوریان به گوش برسد. سرمربی استقلال به نشست خبری نرسیده بود که خبر استعفای او رسید و منصوریان در شرایطی در سالن حاضر شد که همه از تصمیم او مطلع بودند.

طولانی ترین نشست خبری!

چند دقیقه کمتر از 90 دقیقه، زمان نشست خبری خداحافظی منصوریان بود. نشستی که منصوریان به همه اجازه داد تا از او سوال کنند و با رویی باز در سخت ترین دقایق دوران حرفه ای خود پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

01242530

منصوریان در این نشست خبری درباره همه مسائل و جزییات صحبت کرد تا به این ترتیب حرفی قبل از رفتن باقی نمانده باشد. سرمربی استقلال در نهایت با چهره ای خندان نشست را ترک کرد تا حداقل آخرین قاب ها از مربی گری او در استقلال، مثل همیشه باشد؛ پر انرژی و مصمم.

01242526

بازگشت به آزادی، سالن کنفرانس جدید!

سرمربی استقلال بعد از 440 روز دوباره به آزادی باز خواهد گشت و البته این بار دیگر خبری از سالن قدیمی نشست خبری نیست و منصوریان پا به سالنی که در آن استعفا کرد، نخواهد گذاشت. منصوریان روز سه شنبه برابر قرمزهای پایتخت بازگشت به ورزشگاه محبوب خود را جشن می گیرد و امیدوار است فعالیت دوباره او در فوتبال، این بار مانند تجربه نفت تهران با موفقیت و پیروزی های بزرگ همراه باشد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟