روز گذشته اعلام شد دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان روز 28 آبان برگزار خواهد شد. این تاریخ در حالی اعلام شد که پرسپولیسی ها تا روز 25 آبان در استراحت خواهند بود و همچنین در آن روزها اردوی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید نیز در جریان خواهد بود و پرسپولیس 5 بازیکن ملی پوش دارد.

حضور 5 ملی پوش پرسپولیس در شرایطی است که این تیم با مصدومیت 3 بازیکن اصلی اش یعنی حسین ماهینی، محمد انصاری و امید عالیشاه دست و پنجه نرم می کند و همچنین پیش از آن به دلیل محرومیت نقل و انتقالاتی با کمبود بازیکن دست به گریبان بود.

حال در چنین شرایطی نبود بشار رسن، احمد نوراللهی، علیرضا بیرانوند، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین پور ترکیب پرسپولیس را دگرگون می کند و همچنین نیمکت این تیم را خالی تر از گذشته خواهد کرد. بوژیدار رادوشویچ در درون دروازه می ایستد، شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی در دفاع میانی حضور خواهند داشت، محسن ربیع خواه احتمالا دفاع راست و شایان مصلح دفاع چپ خواهد بود.

در خط هافبک کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی بازی می کند و در جناح چپ و راست احسان علوان زاده و آدام همتی حضور خواهند داشت و نوک لوزی احتمالا به سیامک نعمتی سپرده می شود.

تنها پستی که قرمزها تغییری در آن نخواهد داشت خط حمله خواهد بود؛ جایی که علی علیپور و گادوین منشا بازی می کنند و امیدوارند در بازی با پیکان موفق به گلزنی شوند. اما روی نیمکت تقریبا هیچ بازیکنی وجود نخواهد داشت و تنها ابوالفضل درویش وند و شاهیان عباسیان نیمکت نشین خواهند بود. البته بازگشت امید عالیشاه می تواند شرایط را تغییر دهد اما حتی در این صورت نیز کار پرسپولیس برای این مسابقه بسیار سخت است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر پیکان:

بوژیدار رادوشویچ، محسن ربیع خواه، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، شایان مصلح، کمال کامیابی نیا، آدام همتی، احسان علوان زاده، سیامک نعمتی، علی علیپور و گادوین منشا.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟