تیم پرسپولیس ایران در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 18:30 روز شنبه به وقت تهران در ورزشگاه آزادی Freedom میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن بود.

ای اف سی در حساب کاربری توییتر خود خطاب به تیم پرسپولیس نوشت: شما با افتخار بازی کردید؛ فوتبال چیزی جز «بازی جوانمردانه» نیست. با برنامه ریزی و تمرین، دوباره از نو شروع کنید.

کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطر نشان کرد: پرسپولیسی ها که بازی رفت را با 2 گل به میزبان ژاپنی خود واگذار کرده بودند، در این بازی به زدن دست کم 2 گل و در عین حال گل نخوردن محکوم بودند اما به رغم تجربه قرمزهای تهران در مراحل پیشین جام (مرحله یک هشتم و یک چهارم) در جبران نتایج بازی های رفت؛ آزادی این بار برای پرسپولیسی ها شگون نداشت و بازی در پایان 90 دقیقه تلاش با تساوی بدون گل به پایان رسید تا رویای قهرمانی غول های تهران برای کسب نخستین عنوان قهرمانی در معتبرترین رقابت باشگاهی قاره کهن، نافرجام بماند.

این بازی با حضور «جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و همچنین «شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه» رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) برگزار شد.

پرسپولیسی ها با کسب تساوی در مجموه دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 2 بر صفر شکست خوردند تا دست کم برای نخستین بار خود را روی سکوی نایب قهرمانی آسیا ببینند.

photo_2018-11-10_20-55-37

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟