بازی رفت امشب از ساعت 23.30 در ورزشگاه بومبونرا به میزبانی بوکا برگزار خواهد شد و شنبه آینده در مونومنتال، ریورپلات میزبان بوکا خواهد بود. دیداری که به فینال قرن مشهور شده است. این دربی هرچند از حیث اعتبار، قابل قیاس با ال کلاسیکو نیست ولی از لحاظ جنجال و حاشیه و همچنین شور و هیجان هواداران، چند پله بالاتر از دیدار رئال و بارسا قرار دارد.

بوفون، دروازه بان برجسته ایتالیایی که پس از سال ها بازی برای یوونتوس، از این فصل پیراهن پی اس جی را بر تن کرده نیز مشتاق تماشای دیدار امشب است.

او به خبرنگاران گفت:« قطعا این بازی را تماشا خواهم کرد و دوست دارم بوکا برنده شده و در نهایت هفته بعد نیز قهرمانی را جشن بگیرد. در واقع به خاطر ته وز، هوادار بوکا هستم.

با کارلوس از زمان حضورش در یوونتوس، رابطه ای بسیار دوستانه دارم؛ هرچند الان کمتر صحبت می کنیم. ما یک فینال لیگ قهرمانان(برابر بارسا در سال 2015) را با هم باختیم و به همین دلیل دوست دارم او در یک فینال بزرگ دیگر، جشن قهرمانی بگیرد.

او تابستان اگر به من زنگ می زد و می گفت به بوکا بروم؛ حتما این کار را می کردم. واقعا دوست دارم او و هم تیمی هایش امشب باعث خوشحالی هواداران بوکا شوند.»

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟