رک پلاس گوناگون کدخبر: 434497 ارسال پرینت 6

رکنا: جانشین پلیس راهور فاتب از استقرار کامل و حضور صددرصدی مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در معابر منتهی به استادیوم آزادی خبر داد.

بعدازظهر امروز مسابقه فوتبال فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در استادیوم آزادی Freedom برگزار خواهد شد.

سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس Police راهور فاتب در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به تمهیدات این پلیس برای برپایی هر چه باشکوهتر این مسابقه پرداخت و اظهار داشت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شب گذشته و بطور ۱۰۰ درصدی از ساعت ۶ امروز صبح با استقرار کامل در معابر منتهی به ورزشگاه استادیوم آزادی به منظور مدیریت در وضعیت تردد و تسهیل در آمد و شد شهروندان حضور دارند.

جانشین پلیس راهور فاتب تصریح کرد: در حال حاضر محدودیت تردد و توقف در اطراف رینگ اصلی استادیوم آزادی اجرا شده و پلیس اجازه تردد به خودروها در اطراف استادیوم را نخواهد داد.

وی به ظرفیت محدود پارکینگ‌ها پرداخت و گفت: با توجه به ازدحام فوتبال‌دوستان و ظرفیت محدود پارکینگ‌ها، به شهروندان توصیه می‌کنیم که برای رفتن به استادیوم آزادی از مترو استفاده کنند.

سرهنگ عابدی ادامه داد: افرادی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می‌کنند، باید حداقل یک‌هزار متر قبل از استادیوم، خودروی خود را در جای مناسب پارک کنند.

این مقام ارشد پلیس راهور پایتخت به استقرار کامل مأموران راهور تا پایان مراسم و خروج کامل فوتبال‌دوستان و عادی شدن وضعیت ترافیک اشاره و خاطرنشان کرد: در معابر اصلی، میادین مهم و تقاطع‌ها برای خروج و بازگشت شهروندان تدابیر لازم اتخاذ شده است و مأموران مستقر خواهند بود.

سرهنگ عابدی اهم محدودیتهای تردد در مسیرهای منتهی به ورزشگاه را به شرح ذیل اعلام کرد: محور شرق به غرب آزاد راه تهران کرج به سمت چوگان شمالی و بالعکس،محور شرق به غرب آزاد راه تهران –کرج از پل Bridge شرقی، مسیر جنوب به شمال بلوار چوگان از ولیعصر، مسیر جنوب به شمال بلوار شیشه قبل از پل آزادراه، مسیر غرب به شرق بلوار شهرک آفتاب، مسیر شمال به جنوب خیابان ساحل و دور برگردان میدان تیر و کمان.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند